Firmamız EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile emek vererek Özel ve Kamu kurumları, Holdingler, Şirketler ve Fabrikaların personelini zamanında güvenli ve konforlu ve en kısa vakit da gidecekleri yere ulaştırmaktadır.

Nazik kibar profesyonel şoför ekibi tarafınca kullanılan araçlarımızın tümü koltuk sigortalı olup ticari yolcu nakliyat işleri için lüzumlu A1, A2, A3, D1, D2 yetki belgelerine haizdir.

Taksi Kahramanmaraş , her zaman en ekonomik fiyata birinci derslik ulaşım servisi vermeyi hedeflemektedir. Uzman personelimiz bölgelerini en iyi bilen kişiler olduğu için ister ulaşımla ister öteki mevzularda tüm sorularınıza içtenlikle yanıt verip yardımcı olmaktadırlar.

Müşterilerini her zaman zamanında gitmek istedikleri yere ulaştırmayı bir görev bilen şirketimiz bu hizmeti yine en uygun fiyata sunmayı amaç edinmiştir. Bölgesini iyi bilen şoförler son model GPS navigasyon yol bilgisayarı gibi hususi donanımlı araçlar ile her zaman gideceğiniz yere zamanında ve konforlu bir halde varacağınızın garantisini veriyoruz.